FB Soutěž o diíře

Žena je Luna

Lunární a ženské cykly jsou propojené. Žena hormonálně a energeticky žena zažívá svůj vnitřní úplněk (ovulace) a novoluní (měsíční krvácení). Mění se její nálada, energie, hormonální rovnováha. Fáze cyklu popsané jako PANNA, MATKA, ČARODĚJKA A BABA popisují čím žena každý měsíc prochází…

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


lunaVliv luny a 7 tipů jak jej využít

Luna má na nás vliv. Ovlivňuje naše tělo, pocity, zdraví, krásu, menstruační cyklus a mnoho dalšího. Je dobré s tím počítat a využít to ve svůj prospěch. Chci se s Vámi  podělit o všechny nejzajímavějších tipy, které Vám pomůžou vliv luny pozitivně využít, a s kterými mám osobní zkušenost. Jsou jednoduché a praktické.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


ebook_luna-ebook větší

E-book Luna v mých vlasech

Všem ženám i mužům, které chtějí posílit své vlasy a docílit jejich krásy, doporučuji zavést do života několik jednoduchých tipů. A to ne jen těch lunárních. Na kvalitu našich vlasů má vliv více faktorů a jenom jejich skloubením docílíte skvělých výsledků. Většina tipů, které Vám zde předám, jsou jednoduché, účinné a zcela zdarma.

STÁHNOUT >>>ZDE


luna a zdravi

Luna a zdraví

Každá část těla či orgán je ovlivňován jedním ze znamení zvěrokruhu. Luna se v každém znamení pohybuje zhruba 2,5 dne a zesiluje tak jeho vliv. Proto všechno, co pro daný orgán nebo část těla uděláte v dobu, kdy daným znamením prochází luna, bude mít silnější dopad. Léčivé akce budou mít léčivější účinek. Škodlivé akce, budou mít škodlivější účinek.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


detoxikace

Vliv luny na hubnutí a detoxikaci

Naše tělo reaguje na to, když luna přibývá nebo když luna ubývá. Asi už tušíte jak. Napovídají nám to tato dvě slova: přibývá a ubývá:  Jasně ukazují, co se v našem těle synchronně děje. Podívejme se na to, jak pro sebe můžeme využít tyto obě fáze měsíce a jenom tak získat!

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Kalendarium

Kalendárium – kvality a výzvy daného období

Každé znamení zvěrokruhu nese určitou kvalitu, určité téma. Slunce jednou ročně prochází 30 dní každým znamením a zintenzivňuje ho pro všechny lidi na zemi. Svítí na něj svým paprskem a my máme možnost se hlouběji ponořit do kvalit daného znamení a posunout v sobě daná témata.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE