FB Soutěž o diíře

Toho si velmi ceníme. Nabízíme kvalitu a jsme rádi, když se o ní lidé dozvědí.

  • Doporučená maloobchodní cena našich diářů  je již 8 let stabilně 129Kč. Při koupi 10 ks nabízím velkoobchodní slevu (i nepodnikatelům) – 90Kč/ks. Plátci DPH nakupují mimo můj e-shop, na fakturu.
  • Pokud máte obchod nebo prodejní místo, zdarma Vás umístím zde na stránkách, aby lidé z Vašeho okolí šli cíleně k Vám.
  • Komisní prodej již několik let nenabízím. První objednávka platba předem (převodem či dobírka), později možná platba na fakturu s platností 14 dní.

Kde diář prodávat?

Diář se dobře prodává v knihkupectví, papírnictví, čajovně, v prodejně zdravé výživy, v prodejně alternativních předmětů – prostě v jakémkoliv obchodě, kde se to hodí. Dále na svém stánku na trzích, na svých seminářích a nebo pouze v okruhu svých známých a přátel, s kterými se stýkáte… Napište mi též svou fakturační adresu, daňový doklad Vám přiložím do balíčku. Máte-li zájem stát se našim prodejcem, kontaktujte mě e-mailem na kolouchova.kveta@seznam.cz nebo na telefonu 608 498 088


On-line prodej

Diář můžete nabídnout i ve svém E-shopu. Před vánoci též aktivuji affiliate program – budete tedy moci diář nabídnout s provizí svým známým, objednávku vyřídím já a vy získáte provizi – vyplácím 1x měsíčně na fakturu.