FB Soutěž o diíře

Filosofie a vize diářů síly

V kostce asi takto: Barvy léčí. Spirály nás vedou do středu. Uvědomění si ročních cyklů nás spojuje s přírodou. Slunce nás ovlivňuje skrze 12 archetypů. Každý rok nese své téma. Luna nás učí  žít v souladu s časem a pečovat o své tělo. Spojení mužského a ženského principu nám svědčí. Kvalita a praktičnost nade vše. Bonusy a dárky navíc.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Jak vzniká téma diáře

tarotTo je otázka, že? Jsem inspirována shůry samozřejmě :-). Neberala jsem to numerologicky (součet čísel roku) ani astrologicky (vládce roku). Tam bychom byli omezení jen na 9 a nebo 7 variant. Od 2011-2019 jsem používala tarot. Konkrétně poslední dvojčíslí roku korespondovalo s příslušnou tarotovou kartou. V roce 2019 nastal průlom a expanze.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Trápení a radosti s diáři síly

Ať dělám, co dělám, vždycky nastane chyba. Ty své originální malované diáře vymýšlím, kreslím, textuji a vydávám od roku 2010. Miluji to. Rostu na nich. Ale rostu i z něčeho jiné. Z toho, že téměř vždy se najde nějaký ten šotek – chyba, nedokonalost a já si pak připadám trochu hloupě, trochu bezmocně a… nakonec samozřejmě lidsky.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Jak se tvoří cena diáře

tvorba cenyChcete vědět, co platíte a komu? Kdysi jsem četla knihu Hovory s Bohem. Byl tam mimo jiné jeden skvělý nápad: zviditelnit všechny finanční toky. Dát na cenovku produktu, který prodáváte také to, za kolik ho nakupujete. Diáře tvořím, takže mám opravdu přehled, co kolik stojí. Tak vám slavnostně zviditelňuji finanční toky ukryté za cenou diáře…

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Mandalová záplava

omalovánka1V roce 2015 jsme rozdali přes 1200 ks omalovávacích diářů do alternativních škol a školek. Výměnou za pár fotek z tvorby. Reakce byly velmi pozitivní a vděčné. Až na jednu. Jak mě katolíci zavrhli do pekla kvůli mandalám a hezké fotky z tvorby dětí najdete v článku.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Jak Facebook ovlivňuje vzhled diáře

FBFacebook pro mě vzrostl na atraktivitě, když mi „došlo“, že mí přátelé a klienti vědí mnohem lépe než já, co se jim líbí. Dávám jim občas v podstatě rozhodnout, který návrh obálky „poletí“. A funguje to. Začala jsem s tím v čase mandalového diáře a pokračuji dál.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE


Fotogalerie a videa (od roku 2010 až dodnes)

Diář dokumentuji od samého začátku vzniku. První návrhy byly do tvaru spirály, ručně kreslené včetně řádků a číslic. Ze začátku byly kresby v diáři jednoduché a postupně se z toho stala autorská tvorba. Kompletní přehled všech prohlídek diáře, momentek z tvorby, podrobnosti k tématu diáře a nějaká ta videa najdete kliknutím na odkaz.

CELÝ ČLÁNEK >>> ZDE