Chystáme nový diář a další krásné produkty...

Cyklické kolečko - žít v souladu s časem

Lunární kolečka jsou nekonečné kalendáře, protože čas je cyklický. Skládají se ze 3 otáčejících se koleček a tím se kalibrují a propojují související témata: ženská cykličnost (cyklické kolečko), domácnost a zahrada (zahradní kolečko), péče o zdraví a detoxikace (detox kolečko). 

náhled tří koleček

Jak si vybrat to pravé? 


Cyklické kolečko

Chcete se zaměřit na svou ženskou cykličnost? Pochopit svou ženskou proměnlivost a cítit se dobře jako žena? Pochopit 4 tváře ženy a jejich propojení s Lunou na nebi? 

cyklické kolečko koláž z cyklických žen

Pak tedy zvolte cyklické kolečko, je nejuniverzálnější a je vhodné po menstruující i nemenstruující ženy. Jak funguje a jak se používá vysvětluji v návodu zde. Cyklické kolečko vzniklo jako první a bylo předvojem dalším dvěma. 


Zahradnické kolečko

Chcete se zaměřit na zahradu a znát vhodný čas pro domácí a zahradní práce dle Luny? Chcete tyto činnosti zjednodušit a zefektivnit? Sázet a sklízet ve vhodné dny a docílit skvělých výsledků na zahradě? 

zahradnické kolečko koláž zahradnice a fáze luny

Pak tedy zvolte zahradnické kolečko. Informací pro zahradníky je v něm mnoho, dodáváme ho s lupou. Jak funguje a jak se používá vysvětluji v návodu zde. S lunou na zahradě mám skvělé zkušenosti z dob mých farmářských. Na vlastní oči jsem se přesvědčila, že správně sázet a ve vhodné dny sklízet, dělá malé zázraky. Předkové mnohé vypozorovali, je škoda to ignorovat...


Detox kolečko

Chcete se zaměřit na orgánovou detoxikaci podle kola roku? Vědět, kdy je aktivní který orgán, a jak ho podpořit? Jakou bylinou, stravou či aktivitou? A navíc umět zapojit do očisty i principy podle Luny?

lunárni detox kolečko koláž meditace a pentagram

Neváhejte a volte detox kolečko, je vhodné pro muže i pro ženy. Jak funguje a jak se používá vysvětluji v návodu zde. Vycházíme z východních medicín a kola roku podle Pěti proměn energie. V naší zemi to hojně propagoval například Jiří Janča ve svém kalendáriu. Opravdu je rozdíl, kdy použijete jakou bylinu či stravu. Kdy praktikujete očistu jater či jiné očisty. Jestli na jaře nebo na podzim. Dělejte věci chytře a efektivně. Vaše zdraví za to stojí.