Chystáme nový diář a další krásné produkty...

Vliv Luny na hubnutí a detoxikaci

vliv luny na hubnutí

Přibývající měsíc

Přibývající měsíc je zhruba 14 denní období po novoluní až do úplňku. Na obloze je měsíc v tvaru D = dorůstá.

Nevýhoda: Je to 14 kritických dní, kdy máme tendenci přibírat na váze. Proto je vhodné hlídat si množství jídla. Doporučuji si dávat pozor především tři dny před úplňkem a nepřejídat se. Jinak se nám to dvojnásob vymstí!
Výhoda: Když luna přibývá, tělo umí lépe přijímat veškeré živiny. Je to tedy ideální čas pro minerálovou či vitamínovou kůru, nebo jakékoliv vhodné výživové doplňky. Tělo je lépe přijme a využije. Je tam přirozeně vyšší přisvojitelnost. Když už se do toho pustíte, tak dobře vybírejte. Co se týče minerálů řeště vstřebatelnost. Dobré jsou koloidní minerály, minerály z možské vody či řas... V tomto čase se tělo také více zavodňuje a to vrcholí při úplňku.

fáze luny

Ubývající měsíc

Ubývající měsíce je zhruba 14 denní období po úplňku až do novoluní. Na obloze je měsíc v tvaru C = Couvá

Výhoda: Po úplňku Luna ubývá a tělo snáze hubne, zbavuje se totiž všeho nadbytečného. I když toho sníte více než je zdrávo, nebude to mít tak velké následky. Když Luna ubývá, tělo se čistí a vylučuje jedy. Je to tedy ideální čas na detoxikační kůry či detoxikační preparáty, čaje, potraviny. Celý proces vrcholí při novoluní. Je to den jako stvořený na jednodenní půst či saunu. V ten den se Vám půst vyplatí dvojnásob!
Výhoda na druhou: Očista střev. Ubývající měsíc je přirozeně vhodný čas na řízenou očistu střev jako je například klystýr, šank-prankšalana apod. Vše jsem si vyzkoušela na vlastní kůži a aspoň trochu vím, o čem mluvím. Než se však do očisty střev pustíte, zjistěte si více informací. Je dobré využít i orgánového hodiny a očistu udělat ve vhodný denní čas.

Pokud byste se měli naučit sledovat a dodržovat jenom toto, tak to stálo za to. Doporučuji vám také některé z Lunárních koleček. Nejuniverzálnější je Lunární cyklické kolečko.

cyklické kolečko koláž z cyklických žen

Věřím, že najdetě inspiraci pro to, dělat určité akce v určitý čas. Hubnutí a detoxikace jde pak skoro samo. Pomoci by vám mohlo i Detox kolečko.

lunární detox kolečko koláž meditace a pentagram

autorka: Květa Kolouchová Králová