Chystáme nový diář a další krásné produkty...

Jak pracovat s detox kolečkem

Videonávod

Praktické je mít vnější kolečko jako referenční nahoře a k němu nastavovat zbývající kolečka. Aktuální informace budou vždy nahoře. Střední a vnitřní kolečko si nastavte dle jakéhokoli lunárního kalendáře nebo se zapojte klubu být přitažlivá, kde je vše denně na zdi. 

1/ Vnější kolečko - kolo roku, roční orgánové hodiny nastavte podle aktuálního měsíce

Každý měsíc se čistí a nabíjí energií jiný orgánový okruh a jsou vhodné jiné byliny, potraviny a léčebné postupy. Vycházíme čínského pantagramu a orgánového kalendária Jiřího Janči. 

2/ Střední kolečko - nastavte Lunu ve znamení (dle aktuálního lunárního kalendáře)

Obsahuje 12 zodiakálních znamení, kterými luna prochází v průběhu svého cyklu za 29,5 dne. V každém lístečku se tedy zdrží zhruba 2,5 dne a zesílí jeho vliv. Každé lunární znamení nese určité kvality, které je vhodné vzít v potaz při péči o své tělo. Vycházíme z astromedicíny. Pozitivní akce a péče se násobí. Nevhodné akce v dané dny je lepší vynechat. 

3/ Vnitřní kolečko - nastavte fázi Luny (dle aktuálního lunárního kalendáře)

Vliv Luny od úplňku k úplňku je dobré vzít v potaz. Při ubývající Luně je vhodné se spíše detoxikovat. Při dorůstající Luně tělo lépe přisvojuje minerály a zavodňuje se... To vše nám pomáhá v péči o naše zdraví.


Doplňuje se...

Detox kolečko se skvěle doplňuje se vzdělávacími listy, které informace v něm zpřesnují a prohlubují.

Vitalita obsahuje kompletní informace které jsou uvedené ve vnějším kolečku (Kolo roku)

Astromedicína obsahuje kompletní informace které jsou uvedené ve vnitřním kolečku (Luna ve znameních) i v nejmenším koleku (fáze Luny).