Chystáme nový diář a další krásné produkty...

O výrobcích

Dostali jste se do malé alchymistické laboratoře, kde se propojují věci smysluplným způsobem. Vzniklé průniky jsou produkty. Neobyčejné, multipotenciální, originální, můzami inspirované kousky...

koláž diář kolečko listy

Diář, lunární kolečka a vzdělávací sety

  • DIÁŘ: náš diář není jen lunární diář, ale je současně malý herbář nebo učebnice orientální diagnostiky nebo návod na výrobu tiktury, macerátu či odvaru. Nechte se inspirovat i jeho estetičností. 
  • LUNÁRNÍ KOLEČKA: cyklická, zahradnická, detoxikační. Pomůcky, které kalibrují ženský cyklus, ukazují ten nejvhodnější čas pro práci na zahradě a v domácnosti a kdy pečovat o své zdraví. Jsou to mapy pro co nejefektivnější život v souladu s lunárním i ročním cyklem a naší bytostí (fyzickou, emoční, mentální a duchovní). 
  • VZDĚLÁVACÍ LISTY A4: oslava minimalismu a redukce knihoven. Základní informace na pár listech pro praktické lidi jako jste Vy.

Vše vyrábíme v naší krásné zemi a odvádíme z těchto produktů pekelné výpalné v podobě daní. Pro jasnost...

cena výrobků

O ceně výrobků

  • 21 % z ceny je DPH a pokud ještě nejsme plátci, dáváme vám to ve slevových akcích
  • 20-30 % jde na marketing, jinak byste tento text vůbec nečetli. Opravdu.
  • 30 % jsou náklady na výrobu a distribuci: tzn.: tisk, grafička, editorka, asistentka, provoz e-shopu a expedice včetně mě tvůrkyně, ilustrátorky, textařky, filmařky a produkční v jednom... 
  • 19 % z částky, co zbyde je povinná daň na konci roku.
  • 15 % z této zdaněné částky ještě znovu zdaním, pokud si ji budu chtít vyplatit ze s.r.o. a jít si koupit vodu... moment tedy až potom, co zaplatím sociální a zdravotní pojištění... :-)

Když to sečteme, tak jsme na 105 %... Zkrátka vyrábět a prodávat něco v České republice není žádný med. Pokud podnikáte, víte to. Pokud to nevíte, buďte rádi a nesuďte prosím výrobky jen podle ceny. Konkurujeme Číně, kde jedou v milionových počtech a nehledí na lidské ani přírodní zdroje. Není to snad moc velké fňukání, já osobně podnikám od svých 19 let a jedu dál. Ale věřte mi, že hlavním motorem ani nemohou být peníze, protože ty někdy jsou a někdy zase nejsou. Hlavním motorem jsou můzy a smysluplné výrobky, co zde na e-shopu nabízím. Děkuji Vám, pokud si nějaký nakoupíte.

Květa Kolouchová Králová na schodech

P.S. Spočítala jsem si, že od roku 2010 kdy diáře nabízím k prodeji, jsem jejich cenu postupně zvedala horkotěžko o přiznanou inflaci. Nejsem ekonom, ale laicky to vnímám, že "zlevňuji" a nebo maximálně "držím stále stejnou cenu"?

autorka Květoslava Kolouchová Králová